ТАЙЗЖУ ГАНБГАНД БУДІВНИЦТВО МАТЕРІАЛЬ, ТОВ. була створена в 2011 році. Наша компанія розташована в Костійному індустріальному місті Санмен, місто Тайчжоу провінції Чжецзян, що має всі ресурси прибережної економічної зони. Основними видами продукції є зовнішній вигляд / оформлення інтер'єру ACP, рекламна поліграфія ACP, A / B клас вогнестійкий ACP, дерев'яна ACP, мідна композитна панель, титаново-цинкова композиційна панель. Композитна панель із сталі та композитна панель з нержавіючої сталі.


Наша компанія займає площу понад 100 МВ і 35000 квадратних метрів будівельної зони. Завдяки розвиткові бізнесу ми продовжуємо впроваджувати та поглиблювати міжнародне передові виробничі обладнання, технічний персонал та досвід управління. Впровадження інновацій та наполягання на бренді ми стаємо одним з виробники, які можуть виробляти супер широкий ACP з 2 метра в найширшому. Ми прагнемо створити бренд GANGBANG з високоякісними, високоякісними та зеленими в галузі будівельних матеріалів.


Наша компанія переслідує сертифікацію системи якості ISO9001: 2008, і всі наші продукти пройшли сертифікацію якості CTC від Китайського національного випробувального центру будівельних матеріалів. Ми маємо багато сертифікатів авторизації, таких як CE, SGS, PSB, ASTM, BSI та ISO14001: 2004.


Після кількох років роботи наша компанія встановила широку мережу збуту, яка охоплює понад 30 провінцій Китаю та 150 країн. Ми продовжуватимемо керувати новими тенденціями у галузі декоративних будівельних матеріалів на внутрішньому ринку та за кордоном. в новому столітті.