FEVE покриття A / B вогнестійкі алюмінієві композитні панелі

Протипожежні Композитні панелі – це сполука верхнього/нижнього шару алюмінієві пластини на гільзі неорганічні композитний вогнезахисних вогнетривке, після компаундування полімерна плівка, двосторонній живопису і спині аркуш компаундування.
Чат зараз

Відомості про продукт

FEVE покриття A / B вогнестійкі ACP

Протипожежні Композитні панелі – це сполука верхнього/нижнього шару алюмінієві пластини на гільзі неорганічні композитний вогнезахисних вогнетривке, після компаундування полімерна плівка, двосторонній живопису і спині аркуш компаундування. Широко застосовується в будівельних завісу очікування сигналу з високою протипожежні вимоги. Це нове покоління замінити імпортної продукції, завіса стіни ACP і прикраси інтер'єру ACP. Протипожежні ACP є не тільки всі переваги нормальний акт, але також відмінний вогнестійкі. Вона має були подібні до GB8624 B1 і A2 стандартний вогнетривкий, LSOH, галогенні безкоштовні, не отруйних газів, жорстка основного шару, легко обробки та установки.

 

◎ Функцію:

① Чудове вогнетривкій продуктивності
З високої продуктивності LSZH core 4 мм ACP можуть дозволити 20-30mins під позитивний вплив ступеня 1200-1500 полум'я. Відповідно до GB8624-2006 "будматеріалів згоряння продуктивність метод оцінювання", це B1 рівня вогнезахисних матеріалів і одержати через NFTC сертифікації.

Супер погода здібності

Для PVDF покриття перевагу як корозійною стійкістю, пляма опір та здатність погода, незалежно від того, як гарячі сонця або заморожування blizzard, наші вогнетривкій Композитні панелі – це непошкоджених у первісному досконалим.

Супер пілінг міцності

На гільзі високопродуктивних вогнезахисних, технічних індекс ключа, peel сили, є вище, ніж-вогнезахисних панелі на 10% більше очищених 2O циклів з температурою від-40° С до 80 ° і без будь-яких змін сили.

рівномірного покриття, різних кольорів:

Покриття дотримується зав'язати металів і після перетворення покриття і алюмінієвої фольги. Більш рівномірного і барвисті, більш доступний для вибору та personlized

Висока міцність

Сильний вплив опору, висока міцність вищої якості фарби, акт має будь-який збиток у вітряну і піщаний області.

 Простота обслуговування

Легко очистити, навіть в деяких районах важче забруднення, протипожежні ACP можуть бути очищені від тільки нейтральних чистіше. Тримайте його новий після кожного прибирання.


◎ Область застосування:

Протипожежні ACP є ідеальним матеріалом для широко використовується в інтер'єру та екстер'єру завісу прикраса стіни, таких як виставкових залів, великий приймалень.

магазинів, офісних будівель, Хенкс, готелі, гуртожитки та квартири; Він використовується для прикрасити внутрішніх стін, стель, ванними кімнатами, кухнях, балкони, білборди, тунелі, метро болісним крики, телефонний автомат, вітрильний спорт та інші промислового використання.


Розслідування