PVDF / PE алюмінієва композитна панель

PVDF / PE алюмінієва композитна панель

Стінові панелі, композитні панелі, стінові панелі виробник / постачальник у Китаї, пропонуючи PVDF / PE алюмінієві композитні панелі, оздоблювальні матеріали та будівельний матеріал, алюмінієва композитна панель, гарна гнучкість алюмінієва композитна панель і так далі.
Чат зараз

Відомості про продукт

Основна інформація


  • Товщина панелі: 3 мм

  • Функція: вогнезахисна, антистатична, антибактеріальна, формостійка

  • Сертифікація: CE, ASTM, ISO, Green Leaf

  • Транспортний пакет: Дерев'яний ящик або оптом

  • Походження: Тайчжоу, Китай

  • Поверхня обробки: покриття

  • Товщина алюмінію: 0,15 мм

  • Використання: зовнішня стіна, шторка, інтер'єр, реклама


  • Специфікація: 1220 * 2440 мм; Індивідуальний доступний

  • Код HS: 760611

Опис продукту

PVDF / PE алюмінієва композитна панель

Алюмінієва композитна панель - це новий матеріал, після того, як серйозний оброблюваний алюмінієвий лист використовується як поверхня, яка була полірована та покрита лаком. Поліетилен - його основний шар.
Алюмінієва пластина складається з двох різних видів матеріалів (металевих та неметалевих), вона зберігає оригінальний склад матеріалу (алюмінію, не металевий поліетиленовий пластик), основні характеристики якого, щоб подолати недоліки вихідного матеріалу, і отримав безліч відмінних матеріалів властивості, такі як розкіш, декоративний, барвистий вивітрювання, корозійна стійкість, стійкість до удару, вогонь, вологість, звукоізоляція, теплоізоляція, ударна стійкість; легкий, легкий додавання Формування, легкість транспортування та монтажу, дозволяє швидко регулювати конструктивні характеристики, ці характеристики розширюють широку перспективу використання алюмінієвої пластини

. Алюмінієво-пластикова панельна конструкціяСтандартний розмір

Стандартний розмір 1220 * 2440 * 4 мм
Діапазон товщини 2 мм ~ 8 мм
Діапазон довжин менше 6000 мм
Ширина доступна 900 мм ~ 2000 мм
Товщина алюмінієвої шкіри 0,1 мм ~ 0,6 мм
Кольори Алюмінієва композитна панель
має більше 100 кольорів для вибору, RAL і PANTONE прийнятні
Покриття PE, PU, PVDF, FEVE, NANO, Антибактеріальний, Антистатичний, Anti-Scratch .....
Упаковка Дерев'яна коробка або оптом
Дата доставки стандартний колір, потребує 7-10 днів, спеціальний колір і ширина потрібно 25 днів
Виробничі лінії 10 виробничих ліній


Характеристики продукту :

1.ЕКОНОМІЯ
Використовувані якісні алюмінієво-пластові панелі не дають довгого технічного обслуговування. Таким чином, збережені витрати на утримання модемних висотних споруд. внаслідок серйозного забруднення в містах нашої країни, вони, можливо, доведеться керувати та очищати протягом декількох років. Вони легко очищаються. Вони можуть бути очищені нейтральним чистячим апаратом і чистою водою, і після очищення вийдуть на нові казки.
2.ДУРАБІЛЬНИЙ
Алюмінієво-пластикові композитні панелі, покриті алюмінієвим покриттям, мають високу міцність, хорошу стійкість до погодних умов, високу температуру, знос і забруднення тощо.
3FLANTNESS
Алюмінієво-пластичні панелі дають гладку поверхню, щоб задовольнити найвищу якість сучасних конструкцій,
4. ЛІЧИЙ ВЕС
Алюмінієво-пластмасові панелі складаються з алюмінію та пластиків. Що легше, ніж інші оздоблювальні матеріали, тим самим полегшуючи монтажні роботи та скорочуючи термін будівництва.
5. Легке встановлення
Алюмінієво-пластикові панелі можуть бути легко розрізаними, рифленими та згинатими в дугу або прямоглинисті форми, щоб відповідати вимогам декору.
6.NON INFLAMMABLE  
Негорючими зовнішніми алюмінієвими листами є захист матеріалу з поліетилену та відсікання теплопровідності на початкових етапах згоряння, причому вогнестійкість відповідає міжнародному стандарту.
7. ДЕЗІНФОРМАЦІЯ
За бажанням замовників альпійська-пластмасова панель може бути виготовлена з покращеними кольорами та фігурами, щоб відповідати оригінальному дизайну архітекторів, що призведе до ефективної ефективності обробки
8 ПРЕДСТАВНИЦТВО-ДРУЖБА
Ніяких змін у поверхневому покритті немає забруднення навколишнього середовища.


Застосування:
Широко використовується в декоративних проектах, особливо для внутрішніх і зовнішніх декорацій, таких як домашнє оформлення, аеропорт, станції, банки, готелі, кінотеатри, стадіони, школи, ресторани, бібліотеки, лікарні, офіси, мережеві магазини, торговий центр та інші громадські будівлі. .
Розслідування