ТАЙЧЖОУ ГРУПОВУХА будівлі МАТЕРІАЛУ Лтд була створена в 2011 році. Наша компанія розташований в провінції Тайчжоу міста провінції Чжецзян Costal промислового міста, Sanmen, який має всі ресурси прибережних економічних пояса. На основні продукти є екстер'єр/інтер'єр прикраса ACP, реклама друк ACP, A / B класу вогнетривкій ACP, дерев'яні ACP, мідь композитні панелі, титан цинку композитний Panel.Steep композитні панелі та нержавіючої сталі композитні панелі.


Діяльність нашої компанії охоплює площу в понад 100 MU і 35000 квадратних метрів території будівництва з розвитком нашого бізнесу, ми продовжуємо ввести і поглинають міжнародних передові виробництво обладнання технічного персоналу і управління досвід рішень інновацій і наполягаючи на бренд, ми стали одним з продюсерів, який може виробляти супершироких ACP з 2 метра в найширшому. Ми прагнемо до створення GANGBOND бренд з високої кінця, високої якості і зелений в будівлі матеріал поля.


Наша компанія проводить якості ISO9001: 2008 системи сертифікації і наша продукція пройшла сертифікацію якості СТС з Китай Національний будівлі матеріалу випробувальний центр. Ми отримали багато сертифікати авторизації як РЄ, SGS, PSB, ASTM, BSI та ISO14001:2004.


Після декількох років зусиль, наша компанія налагодила широкі торговельної мережі, яка охоплює більш ніж 30 провінціях в Китаї і 150 країнах світу, проведення вперед наш власний стиль, ми будемо продовжувати вести нові тенденції в на декоративні будівельних матеріалів поля бази на внутрішнього ринку та зарубіжний ринок в нове століття.