A / B Fireproof Copper Composite Curtain Wall

Порошкова мідна композитна стельова вогнетривка Комбінована панель міді являє собою сполучення верхнього / нижнього шару мідних пластин з неорганічним композитним вогнезахисним вогнетривким сердечником після поєднання полімерної плівки, подвійного фарбування та складання зворотного листа. Це широко застосовується до ...
Чат зараз

Відомості про продукт

Вогнетривкий мідний композитний штори

Вогнестійка мідна композитна панель являє собою з'єднання верхнього та нижнього шарів мідних пластин з неорганічним композитним вогнезахисним вогнетривким сердечником, після складання полімерної плівки, двосторонньої фарбування та складання зворотного листа. Це широко застосовується для будівництва завіси з високими вогнетривкими вимогами. Це третє покоління для заміни імпортних виробів завісної стінки мідної композитної панелі та внутрішньої обробки мідної композиційної панелі. Вогнестійка мідна композитна панель має не тільки всі переваги нормального АКП, але також чудовий вогнестійкий матеріал. Це відповідає вимогам GB8624 B1 та A2, вогнестійким стандартам, LSOH, без галогенів, без отруйного газу, міцного шару основного матеріалу, легкої обробки та установки.

◎ Характеристика:

① чудовий вогнестійкість
З ядром LSZH з високою продуктивністю, 4-мм мідна композитна панель може дозволити собі 2O-3Omins під позитивним впливом полум'я від 1200-15ОО. Згідно з GB8624-2OO6 "Висока продуктивність згоряння будівельних матеріалів за методом класифікації", це матеріали, що затримують вогнезахисні властивості B1, і проходять через сертифікацію NFTC.

Супер погодні можливості

Для покриття PVDF покриття як корозійної стійкості, стійкості до плям та погодних якостей, незалежно від того, наскільки жарке сонце або замерзаюча сніговина, наша вогнетривка мідна композитна панель не пошкоджується у своєму оригінальному ідеальному вигляді.

③ Стійкість до пілінгу

З високопродуктивним вогнезахисним ядром ключовий технічний індекс, міцність для шкурки вищий, ніж не-вогнетривкий панель, на 10% більше. Це очищені 20 циклів з температурою від 40 ° С до 80 ° і без будь-яких змін сили.

рівномірне покриття, колір різноманітний:

Покриття прикріплюється до зчеплення металів добре після перетворення покриття та алюмінієвої фольги. Більш рівномірний і яскравий, більш вибірковий і особистісний

Висока сила

З сильною стійкістю до удару, високою міцністю фарби високої якості, Copper Composite Panel є якісь пошкодження в вітряної та піщаної області.

  Легке обслуговування

Легко чистити, навіть у деяких важких місцях забруднення, вогнетривкі мідні композитні панелі можуть бути очищені лише нейтральним очищувачем. Зберігайте його після кожного очищення.

◎ Діапазон застосування:

Вогнестійка мідна композитна панель є ідеальним матеріалом для широко використовуваного в оформленні інтер'єру та зовнішньої сторони штора, наприклад виставкових залів, великих прийомних кімнат.

магазини, офісні будівлі, будинки, готелі, гуртожитки та квартири; Він використовується для прикраси внутрішніх стін, перекриттів, ванних кімнат, кухонь, балконів,

рекламні щити, тунелі, підземелля, телефонна будка, яхти та інше промислового використання.


Розслідування