PVDF Покриття A / B Пожежна алюмінієва композитна шторна стінка

Покриття PVDF Вогнетривкий стіновий вогнетривкий стіновий стіни складається з верхнього / нижнього шару алюмінієвих пластин з неорганічним композитним вогнезахисним вогнетривким сердечником після поєднання полімерної плівки, подвійного фарбування та складання зворотного листа. Це широко застосовується для будівництва ...
Чат зараз

Відомості про продукт

Покриття PVDF Вогнетривкі стіни завіси

Вогнезахисна стінка Curtain являє собою з'єднання верхнього / нижнього шару алюмінієвих пластин з неорганічним композитним вогнезахисним вогнетривким сердечником, після складання полімерної плівки, двосторонньої фарбування та складання зворотного листа. Це широко застосовується для будівництва завіси з високими вогнетривкими вимогами. Це третя генерація для заміни імпортної продукції шторною стіною, вогнетривкої стінки Curtain Wall має не тільки всі переваги нормальної шторки, але і відмінне вогнетривкість. Це відповідає вимогам GB8624 B1 та A2, вогнестійким стандартам, LSOH, без галогенів, без отруйного газу, міцного шару основного матеріалу, легкої обробки та встановлення.


◎ Характеристика:

① чудовий вогнестійкість

З високоякісним ядром LSZH 4-міліметровий АЧР може дозволити собі 20-30 хвилин при позитивному впливі полум'я від 1200-15ОО. Відповідно до GB8624-2006 "Висока продуктивність згорання будівельних матеріалів за методом класифікації", це матеріали, що затримують вогнезахисні властивості B1, і проходять через сертифікацію NFTC.

② Супер погодні можливості

Для покриття PVDF покриття, як корозійна стійкість, стійкість до плям та погодні можливості, незалежно від того, наскільки жарке сонце або замерзаюча сніжна погода, наш вогнетривкий АКП не пошкоджений у своєму первісному ідеальному вигляді.

③ Стійкість до пілінгу

З високопродуктивним вогнезатримуючим ядром ключовий технічний індекс, міцність для шкурки вищий, ніж непротивонаправленная панель, на 10% більше. Це очищені 2O цикли з температурою від 40 ° С до 80 ° і без будь-яких змін сили.

④неформальне покриття, колір різноманітний:

Покриття прикріплюється до зчеплення металів добре після перетворення покриття та алюмінієвої фольги. Більш рівномірний і яскравий, більш вибірковий і особистісний

⑤ Висока сила

З сильною стійкістю до удару, високою в'язкістю фарби високої якості, ACP завдає будь-якого пошкодження в вітряному та піщаному приміщенні.

⑥ Легке обслуговування

Легко чистити, навіть у деяких важких місцях забруднення, вогнетривкий ACP може бути очищений лише нейтральним очищувачем. Зберігайте його після кожного очищення.


◎ Діапазон застосування:

Fireproof ACP є ідеальним матеріалом для широко використовуваного у внутрішньому і зовнішньому оформленні стіни завіси, таких як виставкові зали, великі приймальні кімнати.

магазини, офісні будівлі, будинки, готелі, гуртожитки та квартири; Він використовується для прикраси внутрішніх стін, перекриттів, ванних кімнат, кухонь, балконів,

рекламні щити, тунелі, підземелля, телефонна будка, яхти та інше промислового використання.
Розслідування