A / B пожежна титанові цинкові композитні шторні стіни

A / B пожежна титанові цинкові композитні шторні стіни

Вогнетривкий титановий цинк Композитний завіса Настінний титановий цинковий композитний панель наша нещодавно розроблена сплаву композитна панель використовується для шторної стіни. Вона поєднується з титанові цинкові сплави та вогнезахисні мінеральні матеріали. Титано-цинковий сплав складніший і довговічніший за звичайний цинк. Вона має ...
Чат зараз

Відомості про продукт

Вогнетривкий титановий цинковий композитний штори

Титанові цинкові композитні панелі - наша нещодавно розроблена сплаву композиційна панель, що використовується для шторних стін. Вона поєднується з титанові цинкові сплави та вогнезахисні мінеральні матеріали. Титано-цинковий сплав складніший і довговічніший за звичайний цинк. Він володіє безперервними технічними характеристиками і відповідає вимогам естетичного стандарту та актуального попиту на сучасні шторні стіни.

Чому вибирати панель "титан-цинк"?

1.Внутрішні матеріали

Цинк - це вічний матеріал, який повністю відображає як сучасний вигляд техніки, так і класичну красу.

2. Очікуване життя

Тривалість життя цинку досягає 80-100 років при нормальних умовах і обгрунтованій установці. Матеріалів, що мають декілька матеріалів, очікують на життя цинк у всьому світі.

3. Самозагоювання

Він може самозалазуватися, коли він подряпаний або плямистий у транспорті та встановленні, або протягом усього життя.

4. Легке обслуговування

Це майже не потрібно чистити протягом усього життя.

5 Сумісність

Цинкова панель може бути сумісна з багатьма іншими матеріалами, такими як алюміній, нержавіюча сталь, скло, камінь тощо.

6 Натуральний матеріал

Цинк є біоелементом для тварин і рослин людини. Дощова вода очищає від стіни завіси цинку відповідно до системи питної води. Він може текти в ставки, річки та сад без будь-якого забруднення.


Розслідування