Посібник з інсталяції

20150207034939_28657(001).jpg

1、Алюмінієві композитні панелі підключення melthods зазвичай використовується

Алюмінієві композитні панелі можна використовувати металеві та пластикові, переробки методами, що зазвичай використовується, щоб з'єднатися з'єднання, дотримуючись представила кілька широко використовуються режим підключення:

(1 Заклепка підключень
Алюмінієві композитні панелі можуть бути з'єднані між використання підходить алюмінієвий Заклепки ударні пластини або плити та інші матеріали, програми на відкритому повітрі або в місцях з підвищеною вологістю, слід уникати заклепки використовується нержавіючої сталі core ту впливу корозії Алюміній пластикові пластини, якщо використання Core Заклепка Заклепка core fixedly підключено повинна бути припинена після того, як Countersunk голову заклепки використовуються тільки для застосування всередині приміщень.

(2) з різьбові кріплення
Зовнішні і інтер'єр з двома
a.Parts для кріплення відкритий
Коли зовнішніх робіт різьбові кріплення, необхідно розглянути коефіцієнт теплового розширення алюмінієві композитні панелі для того, щоб уникнути алюмінієві пластини деформації через теплова і стиснув деформації, відкриття алюмінієві композитні панелі вище повинні бути більше ніж діаметр шнека таким чином, щоб відповідати вимогам розширення.

Використання гвинт з нержавіючої сталі з прокладки можна уникнути алюмінієвої плити, екструзії деформації, функція product були отримані для перевірки. Вибрати підходящий конструкційний саморіз матеріал кріпильні гвинтові, повинні використовувати динамометричним або викруткою, забезпечити Шайба ефективно герметизації отвору, але не занадто щільно в алюмінієві композитні панелі поверхні залишати слідів.

Будівництво і іноді потрібно використовувати біт в drillng або деформації корпус з алюмінію або нижню структуру для того, щоб досягти фіксованим центром буріння отвір і Заклепка. Необхідно звернути увагу на те, для забезпечення видалення захисної плівки на фіксує гвинти перед.

b.Parts для кріплення інтер'єру

Гвинт для кріплення підключення критий застосунку можна використовувати іншу форму головного сталі або дерева. Ці гвинти зазвичай є не дозволяють алюмінієві композитні панелі теплового розширення зсуву.

Заклепка з потайною голову гвинти короп використовуватися для фіксації алюмінієві композитні панелі, можна використовувати звичайні Заклепка з потайною отвір метод або безпосередньо до алюмінієвої панелі натиснувши пластина, це панелей більшою за діаметр отвір гвинт стрижня.

(3) пластикові зварювання (тільки для PE основний матеріал)
За допомогою гарячого повітря зварювання з'єднання можуть бути застосовані до алюмінієвими композитними між пластикових між використанням електричного опалення пістолет з повітря нагрівається плавлення алюмінієвий голодні поліетилену основного матеріал шару і поліетилену пластикові електроди після охолодження підключення якості зварювання виходить за умови добре:

Підготувати хороший пластини граничних інтерфейс;

B чистої гарячого повітря;

C температури зварювальних неправильно;

D праворуч від Контактна тиск;

E швидкість зварювання.

Бонд (4)
Використання металу клей / загальні клей зв'язок. Для критий реклами Ради, макет стенду загальних металевих або загальні Клеї є підходить tor композитний пластини зрощування, двосторонні стрічки підходить для високою міцністю не є необхідне підключення. Необхідність сили високої склеювання торжества, ми рекомендуємо використання лейкопластиру одному компоненті.

SIKA БОНД

Необхідно звернути увагу на те, коли використовуються на відкритому повітрі, коли клей здатність витримувати Статична міцність генерала.

Коли кабальні алюмінієвої панелі та інші матеріали можуть облігації недостатність внаслідок коефіцієнтів температурного розширення різних матеріалів.

(5) карт роз'єм з'єднання
Usualry може також використовуватися для підключення фіксованого комбінація арматур, алюмінієві композитні панелі, алюміній світильник може здатися або виготовлений з пластику і стати як правило складається з двох частин і складається з гвинтові з'єднання.


2、GB/T 17748-2008 алюмінієві композитні панелі застосунку керівництво

1. щілинні
Алюмінієвий композитний Міжурядової групи експертів складка ході будівництва, повинні прорізи в hem Подолу, відповідно до вимог, Генеральний можна відкрити слот, U типу пазової типу V, кілька типовий режим щілинні showrn малюнку C.1. Слід використовувати алюмінієві пластини спеціальної машини графіку, забезпечити щілинні глибини не пошкодити протилежні алюмінію і залишити товщиною пластичного шару 0,3 мм. У слот на Кан відповідно до потрібно використовувати підкріплення облямований ребра вимірює таких як

2. рвати фільм
Алюмінієві композитні панелі після того, як установка повинна бути негайно зірвав захисну плівку, захисною плівкою, щоб зменшити через старіння, викликані можливість рвати фільм важко, серйозна залишковий клей або серйозних забрудненнях алюмінієва поверхня і т. д.

3. захист поверхні фільм
Слід уникати пошкодити поверхню фарби фільм
4. Установка напрямку
Тому що поверхня алюмінієві композитні панелі фільм, як правило, використовується у виробництві роликові покриття процес покриття кольору, можливо, певного напрямку (особливо металочерепиці кольоровий), з іншої точки зору, сенсорні колір алюмінію пластикові пластини, можливо деякі відмінності, з тим щоб уникнути такого роду різниця, алюміній пластикові пластини повинні бути встановлені відповідно до тому ж напрямі виробництва.

5. прибирання обслуговування
Алюмінієві композитні панелі принаймні рік не було очищення обслуговування, видалити поверхневий плями і шкідливих речовин, щоб зберегти поверхні чистим, забезпечити у звичайний термін служби продукту. Повинні бути гнучкими миючих засобів з нейтраллю очищення, очищення повинен бути розглянутий до очищення агента для алюмінієвої плити з покриттям без побічних ефектів

6. умови зберігання
Алюмінієві композитні панелі повинні зберігатися на сухих, прохолодних, вентильовані гладкою, зберігання проблеми не повинно бути більше 70 DEGC.

7. фленжер і вигин
Алюмінієві композитні панелі слот фленжер додатків може вважатися заздалегідь хороший складаний процедури, не повторюється розкладні; про необхідність не прорізи безпосередньо зігнуті алюмінієві пластини apprications, мінімальний радіус вигину не повинна бути менше 30 см.

8 підтримки армуючого матеріалу
Герметики алюмінієвий пластикові дошки повинні мати гарний weatherability і гарну сумісність з алюмінієвої плити. Герметизуючого матеріалу також повинні відповідати відповідні національні чи галузевим стандартам. Завдяки Бідні армуючого матеріалу неважко забруднювати навіть корозії алюмінієві композитні панелі, так що тест проводився до всіх

ущільнювальні матеріалів і алюмінію сумісності пластини є необхідним.

9. проектування і монтаж

Конструкції алюмінієві композитні панелі інсталяції слід здійснювати відповідні специфікації для монтажу дизайн і повноцінно розглядати теплового розширення і стиснення може, з тим щоб уникнути інженерної і шорсткість поверхні мають поганий ефект.

10. перевезення
Алюмінієвий композитний Панельна в процесі передачі і транспортування повинні бути складені акуратно, гладкою, стабільна, уникайте переміщення: перетягування, подряпати поверхню, collisionn і місцевих дроблення.


3、Method
1、The клею будівництво прямий метод
A、a бази пластини і алюмінієвих пластикові композитні панелі фанери або плоских настінних поверхні покриття клей-клей міцність, трохи сухий, не палицею в руках (відповідно до температури, близько 10 хвилин), алюмінію пластикові композитні ради вставляється на фанері, руки хлоп тиску, поки алюмінієвий пластикових Дошка композитна повністю застрягла в Фанера для перевірки. Не використовуйте залізо легко жорсткий матеріал травми поверхні стукіт інструмент "латка"

B、Joint зарезервовані 5-10 мм припуску на шви, прошивка для спільної герметик заповнені або.

2、Double односторонній adhensive стрічкою і adhensive і використання
використання двосторонніх клей смуги (відповідно до висоти, алюміній пластикові композитні пластини розмір і підшипник навантаження, вибір низького пінополіуретану або поліетиленові кріпити двостороннім скотчем) до поля форми шпону Паштети області-3O %, решта 7O % склеює частина буде клею з покриттям Юйтянь у формі простору, то алюміній пластикові композитні ради наклеєні на верхній, з руки хлоп до повністю застрягла.

3、curtain стіна сухий висить метод будівництва
Алюмінієві композитні панелі зовнішньої стіни у вигляді структури можна розділити на одиницю стіни алюмінієві пластини завісу куртини і компонент типу алюмінієві пластини куртини в двох формах.

A、 одиниця тип куртини є панелей і металокаркасу (балки, колони) зібраний на заводі за одиницю куртини, завіса стінки до форми повну підтримку кадр завісу Настінне виконання на сайті.

B、Component типу куртини підтримує кадр завісу стіни стовпця, промінь та алюмінієві пластини послідовно встановлюються на ділянку.


4、The будівля фіранка стіни 

Складаються допоміжні структуру системи та на панелі можуть бути навпроти тонну основною структурою певні Водотоннажність можливість, не обміну структура тіла шляхом створення ефектів структура корпусу або декоративні структури.

Кіль складання схеми:

Класифікація композитні панелі 5、Aluminum завісу wall система
Алюмінієві композитні панелі куртини, на додаток до грати роль прикраси, але й для багатьох функції, такі як захист від зовнішніх стін будівлі структурувати звукоізоляції, теплоізоляції, поліетиленові, той вітер, щоб досягти цих функції, що надаються з технологією, з гардинно wall система технології аспект в основному ділиться на закриті та відкриті два завісу wall система.

1, закритого типу куртини є панель суглобів з липкою стрічкою запечатаний. Конкретні методи скріплення шви можна розділити на мокрій і сухого закриті закрито. Мокрий і закриті негоди герметик; сухий і закриті за екструзії, під тиском клею.

2 відкритих завісу wall система відноситься до між куртини всередині і зовні відчинений, пов'язані. Для того, щоб досягти ефекту теплоізоляції, звукоізоляції, таких як будівництво водонепроникний на функцію стіну завісити, запечатаний його інтер'єр, також називається за завісою стіною.

Відкрити завісу wall система технології і традиційні повністю закритих завісу стінки структуру має багато унікальних переваг в порівнянні з таких

1. металеві декоративні шар позаду через зберегти циркуляцію повітря протягом тривалого часу, так що теплові характеристики хороші, можна значно зменшити збиток до будівель, викликані температури, такі як зменшити теплопровідністю, зменшити будівлі структурувати тріщини

2. зберегти сухої стіни, вологість в приміщенні може бути дуже швидко, нову стіну можна швидко сухий вниз

3. комбіновані і стіни теплоізоляційний матеріал можна значно зменшити шум впливає на відкритому повітрі. ПОЛІПШИТИ життя критий комфорт.

4. вплив інтенсивності тиску вітру на будівництво зовнішні стіни вище зменшаться завдяки відкрити завісу стіна структури, так що для великий розмір сітки пластини зменшений "чи" ні позаду ребра

5. завісу стінки структуру кадрів може зменшити кількість та суму фіксованої точки