PVDF Покриття А / Б Пожежна сталева композиційна панель

Протипожежна Сталева Композиційна Панель являє собою з'єднання верхнього / нижнього шару сталевих пластин з неорганічним композитним вогнезахисним вогнетривким сердечником,
Чат зараз

Відомості про продукт

PVDF Покриття А / Б Пожежна сталева композиційна панель

Протипожежна Сталева Композиційна Панель являє собою з'єднання верхнього / нижнього шару сталевих пластин з неорганічним композитним вогнезахисним вогнетривким сердечником, після складання полімерної плівки, подвійного фарбування та складання зворотного листа. Це широко застосовується для будівництва завіси з високими вогнетривкими вимогами. Це третє покоління для заміни імпортних виробів із замкової сталевої композиційної панелі та сталевої композиційної панелі інтер'єру. Вогнестійкі сталеві композитні панелі мають не тільки всі переваги звичайної сталевої композиційної панелі, але і відмінно вогнестійкі. Це відповідає вимогам GB8624 B1 та A2, вогнестійким стандартам, LSOH, без галогенів, без отруйного газу, міцного шару основного матеріалу, легкої обробки та встановлення.

◎ Характеристика:

① чудовий вогнестійкість
З високоякісним ядром LSZH, 4-мм ACP може дозволити собі 2O-3Omins під позитивним впливом 1200-15OO градусне полум'я. Згідно з GB8624-2OO6 "Висока продуктивність згоряння будівельних матеріалів за методом класифікації", це матеріали, що затримують вогнестійкість B1, і проходять через сертифікацію NFTC.

Супер погоди   здібності

Для покриття PVDF покриття, як корозійна стійкість, стійкість до плям та погодні можливості, незалежно від того, наскільки жарке сонце або замерзаюча сніжна погода, наш вогнетривкий АКП не пошкоджений у своєму первісному ідеальному вигляді.

③ Стійкість до пілінгу

З високопродуктивним вогнезатримуючим ядром ключовий технічний індекс, міцність для шкурки вищий, ніж непротивонаправленная панель, на 10% більше. Це очищені 2O цикли з температурою від 40 ° С до 80 ° і без будь-яких змін сили.

рівномірне покриття, колір різноманітний:

Покриття прикріплюється до зчеплення металів добре після перетворення покриття та алюмінієвої фольги. Більш рівномірний і яскравий, більш вибірковий і особистісний

Висока сила

З сильною ударною стійкістю, високою міцністю фарби високої якості, сталевої композитної панелі є будь-які пошкодження в вітряної та піщаній зоні.

  Легке обслуговування

Легко чистити, навіть у деяких важких місцях забруднення, вогнетривкі сталеві композитні панелі можуть бути визначені тільки нейтральним очищувачем. Зберігайте його після кожного очищення.

◎ Діапазон застосування:

Fireproof ACP є ідеальним матеріалом для широко використовуваного у внутрішньому і зовнішньому оформленні стіни завіси, таких як виставкові зали, великі приймальні кімнати.

магазини, офісні будівлі, будинки, готелі, гуртожитки та квартири; Він використовується для прикраси внутрішніх стін, перекриттів, ванних кімнат, кухонь, балконів, рекламних щитів, тунелів, підземних переходів, телефонної будки, яхтингу та іншого промислового використання.


Розслідування